Čendovinky - Moje milé rodinky, přečtěte si novinky:

Rodinné pasy

Milé rodiny,

za okny se o slovo hlásí paní zima a s ní i přicházející Vánoce.

V minulých Čendovinách jsme vyhlásili soutěž „Ozdoby na vánoční stromeček veverčáka Čendy“. A rádi bychom Vám poděkovali za Vaši účast. Ozdob přišlo vskutku mnoho a byly velmi zdařilé. Jak by ne, když je dělaly především šikovné ručičky těch nejmenších, dětí.

Šťastnými výherci Jihomoravského kraje se stali:
- Rodina Palatkova, Dobšice
- Rodina Vlčkova, Kuřim
- Rodina Salajkova, Mikulov.

I pro zbývající rodiny je připraven malý dáreček. A jaké ozdoby dorazily a jak vypadal ozdobený Čendův stromeček? To se dozvíte v příštích Čendovinách, neboť veverčák Čenda zdobí stromeček až na Štědrý den.

Vánoční krmení s Rodinnými pasy

I tento rok jsme pro Vás připravili Vánoční krmení s Rodinnými pasy, konat se bude 24. 12. 2009 od 9.00 do 12.00 hodin. Děti držitelů karet Rodinných pasů mají vstup zdarma. Na pozvánku se můžete podívat zde.

Kontaktní centrum slaví vánoční svátky
Po celý rok jsme pro Vás zajišťovali fungování kontaktního centra. Každý den jsme zodpovídali Vaše dotazy, pomáhali Vám s řešením různých situací. Tento servis mohl fungovat jen díky našim pracovníkům, kteří se Vám snažili vždy pomoci.

Od pondělí 21. prosince 2009 do 3. ledna 2010 Vás proto prosíme o zasílání dotazů na následující e-mail info@rodinnepasy.cz
K zodpovězení Vašich dotazů a připomínek se dostaneme v prvních dnech nového roku. Telefonní linka 543 211 254 bude k dispozici od 4. ledna 2010.
Všichni pracovníci kontaktního centra Vám přejí krásné Vánoce a v novém roce zdraví a pohodu.

RODINNÉ PASY - PF 2010

Jihomoravský kraj, projekt Rodinné pasy je financován Jihomoravským krajem

Sun Drive Communications s.r.o., Mendlovo nám. 1a, 603 00 Brno, tel.: +420 543 211 254 a +420 543 332 034

info@rodinnepasy.cz

www.rodinnepasy.cz

Pro zrušení zasílání obchodních sdělení klikněte zde.