Čendovinky - Moje milé rodinky, přečtěte si novinky:

Rodinné pasy


Rodinné Pasy Vás srdečně zvou na akci

V neděli 16. září od 10 do 18 hodin, v areálu Korunní pevnůstky Olomouc a Pevnosti poznání Olomouc proběhne Den (pro) pěstounství. 

Účastníci se mohou těšit na vystoupení dětí ze ZUŠ Iši Krejčího, sboru Campanella Olomouc nebo orchestru Flauto Armonico ZUŠ Žerotín. V programu je i divadelní představení pro děti v režii Pohádkového divadla Brno. Pevnost poznání si pro návštěvníky připravila chemickou show. Součástí jsou další doprovodné a soutěžní aktivity pro děti, ale i dospělé – trampolína, soutěže, bazének s kuličkami a skluzavkou, malování na obličej, výtvarná dílna atd. Návštěvníci také obdrží kávu zdarma a děti balónky. Zájemci se mohou účastnit rodinné hry "Cesta pěstouna" a hrát o zajímavé ceny. Celá akce slouží jako poděkování pěstounům a případným zájemcům o náhradní rodinnou péči, ale také jako rodinný den pro širokou veřejnost! 

K této akci se s radostí přidají i Rodinné Pasy, které si pro Vás a Vaše děti připraví zábavné soutěže. Nebude chybět ani infostánek Rodinných Pasů a Čenda se spoustou sladkých odměn. To si nesmíte nechat ujít!

Vstup na akci je ZDARMA! Návštěvníci mohou využít zvýhodněného vstupu do Pevnosti poznání a do expozice Prachárna.

Přijďte s námi prožít krásný nedělní den! Těšíme se na Vás!

Olomoucký kraj, projekt Rodinné pasy je financován Olomouckým krajem

Rodinné pasy, P.O.BOX BD, 77980 Olomouc, tel.: +420 543 211 254 a +420 543 332 034

olomouc@rodinnepasy.cz

www.rodinnepasy.cz