Čendovinky - Moje milé rodinky, přečtěte si novinky:

Rodinné pasy
Důležité upozornění k akci Gladiator Race v Josefově, 2.9.20118. On line registrace do závodu byla ukončena 26.8.. Slevové kódy pro slevu na registraci do dětských závodů je možné si vyzvednout nejpozději do st 29.8., přičemž je uplatníte na místě při registraci v den závodu. Děkujeme za pochopení!Poslední prázdninový víkend je tu! Nenechte si ujít celou řadu akcí, které vám ho zpříjemní.


GOLF TRIATLON

V sobotu 1.9. zveme všechny sportovní rodiny na 1. ročník netradiční sportovní události Golf Triathlon.

Spojení golfu, běhu a jízdy na kole vás bude bavit :-) Mottem akce je "hlavně si to užít", zapojit se mohou jednotlivci i celé rodiny ve štafetovém závodě. Děti mají vstup zdarma.

Více informací naleznete na http://www.ceskaasociace.cz/akce/golf-triathlon-2018 a https://www.facebook.com/GOLFTRIATHLON/TRUTNOVSKÝ JARMARK

Ty z vás, kteří nebudou v neděli 2.9. závodit v Josefově v adrenalinovém závodě Gladiator Race, zveme do Trutnova na Trutnovský jarmark. Pohádky pro děti, hudba, doprovodný program pro celou rodinu, dílny a více jak 100 stánků s nejen řemeslným zbožím. Těšíme se na viděnou:-)

https://www.trutnov.cz/nase-mesto/trutnovsky-jarmarkKrálovéhradecký kraj, projekt Rodinné pasy je financován Královéhradeckým krajem

Rodinné pasy, P.O.BOX 5, 50001 Hradec Králové, tel.: +420 543 211 254 a +420 543 332 034

hradec@rodinnepasy.cz

www.rodinnepasy.cz