Čendovinky - Moje milé rodinky, přečtěte si novinky:

Rodinné pasy


Vážení držitelé Rodinných pasů Kraje Vysočina,

máme pro vás prosluněnou zprávu. Zasíláme vám letošní vydání Katalogu poskytovatelů slev a výhod, které jsou určené jen a jen pro vás a vaše rodiny.

Jde o online vydání, přičemž pro čerpání mnohých slev a výhod si stačí katalog vytisknout a vybírat ty, které vás zaujmou. Důležité je mít vždy u sebe nejen Rodinný pas Kraje Vysočina, ale také kupón, který opravňuje k čerpání slevy či výhody.

Katalog je ke stažení zde

Jejich letošní nabídka je opět bohatá a je určená jak pro rodiny s malými dětmi, tak s většími sluníčky.

Nabídka je jak časově omezená, tak celoroční. I v tom spočívá její kouzlo.

Stále přitom platí, že díky Rodinnému pasu Kraji Vysočina lze ušetřit nemalé peníze a ulevit tak vašemu rozpočtu. Moc dobře víme, že každá koruna navíc se počítá.

Ještě prozradíme, že v obsahu letošního vydání katalogu jsou představeny služby pro rodiny na Vysočině či přehled akcí, které pro vás připravujeme. Jde o celoroční jízdu s Rodinnými pasy Kraje Vysočina, která nás baví čím dál tím víc.

Sledujte nás na Facebooku Rodinných Pasů kraje Vysočina 

určitě nám dáte za pravdu, že červnové pozdravy jsou ty nejlepší, protože letní prázdniny už klepou na dveře.

A protože k létu patří spousta zážitků a úsměvů od ucha k uchu, dovolujeme si vás upozornit na facebookovou stránku Rodinných pasů Kraje Vysočina.

Odkaz je
https://cs-cz.facebook.com/rodinnepasyvysocina.

Facebooková stránka má v současnosti přes 1500 fanoušků a stále se tu něco děje.

Najdete tu spoustu tipů na rodinné výlety za kopcem i dál po naší Vysočině, nápadů, jak smysluplně trávit volný čas, přičemž pamatujeme i na lelkování, samozřejmostí jsou také užitečné rady, které se vám budou hodit. Zmínit musíme také fotogalerie ze společných akcí, které pro vás rádi pořádáme.

I letos pro všechny rodiny na Vysočině odstartujeme tolik oblíbenou prázdninovou tour Letní dovádění s Vysočinou. Ve správnou chvíli vám zašleme pozvánku, aby vám žádná zastávka neunikla a vše potřebné najdete také na naší
facebookové stránce. Abychom vás zdravě namlsali, už teď prozradíme, že dovádět začneme v neděli 8. července od 14.00 hod. na fotbalovém hřišti v Horní Krupé na Havlíčkobrodsku.

Staňte se fanouškem facebookové stránky
Rodinné pasy Kraje Vysočina a dobrá nálada vás nemine!Víme, co baví rodiny na Vysočině!

Tým Rodinných a Senior pasů Kraje Vysočina

Rodinné pasy, Mendlovo nám. 1a, 603 00 Brno, tel.: +420 543 211 254 a +420 543 332 034

Kraj Vysočina, projekt Rodinné pasy je financován krajem Vysočina

vysocina@rodinnepasy.cz

vysocina.rodinnepasy.cz