Čendovinky - Moje milé rodinky, přečtěte si novinky:

Rodinné pasy


Přichází víkend plný inspirace 
Nezahálejte doma a užijte si rodinnou pohodu a společně strávené chvíle. V sobotu 19. 5. 2018 máte na výběr hned z několika možností.

V Jičíně zažijete neopakovatelnou atmosféru dobových Valdštejnských slavností s podtitulem "Osedlej svého koně a pospěš do Jičína". Plně nabitý kulturní program, řemeslný a historický jarmark, dobová hudba a tanec, vojenské ležení, mušketýři, divadlo, pohádky a ohňostroj, to vše na vás čeká v sobotu v centru Jičína. Zavítejte i k nám do stánku Rodinných pasů, kde si děti mohou vyrobit koníka či namalovat obrázek na téma Kůň a Valdštejnské slavnosti a 3 obrázky, které budou vybrány, budou vyhlášeny v podvečer na pódiu a odměněny :-) Těšíme se na viděnou s vámi i vašimi dětmi :-)

http://valdstejn.jicin.cz/
V Hradci Králové si můžete užít hned dvě akce najednou. Již tradiční největší dětský den v Hradci Králové se uskuteční v sobotu 19. 5. od 14 hodin v areálu autokempu Stříbrný rybník. Poklad na Stříbrném rybníce zve všechny malé i větší indiány ke splnění celé řady bezva úkolů, za které si budou moc vybrat ještě více bezva odměny :-)
Posílena bude též doprava MHD a na místo se dostanete také Turistickým vláčkem Dopravního podniku města Hradec Králové.

https://www.facebook.com/events/1339035626242439/Kdo by dal raději přednost trávení volného času v centru města, může v sobotu 19. 5. již od 10 hodin navštívit Nábřeží řemeslníků, které se koná v rámci cyklu Královéhradecká nábřeží. Desítky řemesel nejen na shlédnutí, ale především na vyzkoušení, hudba a divadlo, to vás čeká po celý den na Tylově nábřeží. Soutěžit můžete o List tovaryše, pokud projdete alespoň 6 nabízených tvůrčích dílen. Vstup do soutěže mají držitelé rodinných pasů a senior pasů zdarma.

https://www.facebook.com/events/222384358523686/

V neděli zveme všechny malé i velké prince a princezny na zámek Karlova Koruna v Chlumci nad Cidlinou, kde se koná další ročník Plesu princů a princezen.
Neopakovatelná atmosféra zámku, komentované prohlídky, audience u krále a královny, vystoupení skupiny Čiperkové, výtvarné dílny, jarmark a mnoho dalšího na vás čeká v celém zámeckém areálu. Pro držitele Rodinných pasů je zvýhodněno vstupné: 1 platící dospělý = 1 dítě zdarma.

http://www.karlovakoruna-zamek.cz/kalendar-akci/kalendar-akci/ples-princu-a-princezen.htm#.WvwgXu-FP4Y
Přejeme spoustu krásných zážitků celé vaší rodině!

Královéhradecký kraj, projekt Rodinné pasy je financován Královéhradeckým krajem

Rodinné pasy, P.O.BOX 5, 50001 Hradec Králové, tel.: +420 543 211 254 a +420 543 332 034

hradec@rodinnepasy.cz

www.rodinnepasy.cz