">

Čendovinky - Moje milé rodinky, přečtěte si novinky:

Rodinné pasy


GDRP a Rodinné Pasy

Milé rodiny,
jsme povinni Vás informovat o obecném nařízení o ochraně osobních údajů (angl. General Data Protection Regulation neboli GDPR). Je to nový právní předpis Evropské unie, který výrazně zvýší ochranu osobních údajů občanů EU. GDPR vstoupil v účinnost 25. května 2018 a představuje nový právní rámec ochrany osobních údajů s cílem hájit práva občanů EU proti neoprávněnému zacházení s jejich daty včetně osobních údajů.

Svým souhlasem se zařazením do projektu Rodinné pasy Jihomoravského kraje souhlasíte se zpracováním osobních údajů v rámci projektu Rodinné pasy, jehož vlastníkem je Jihomoravský kraj (IČO 70888337), a současně svůj souhlas udělujete také správci údajů, který je k realizaci projektu po danou dobu pověřen (dále jen „správce“). Také udílíte souhlas s předáváním údajů dalším zpracovatelům, se kterými je správce údajů ve smluvním vztahu v rámci realizace projektu Rodinné pasy pro účely výroby a rozeslání karty, časopisu, katalogu a newsletteru.

I nám velmi záleží na ochraně Vašich osobních údajů. Při udělení nového souhlasu Vám nadále bude možné zasílat časopis, informace o připravovaných akcích apod. Navštivte proto naše webové stránky jiznimorava.rodinnepasy.cz nebo klikněte na níže uvedený odkaz, kde své osobní údaje zkontrolujete a udělíte potřebný souhlas Jihomoravskému kraji a správci údajů.

ZDE UDĚLÍTE POTŘEBNÝ SOUHLAS

Váš souhlas je dobrovolný a je kdykoli odvolatelný. Odvolat jej lze písemně na adrese kontaktního centra Rodinné pasy, Mendlovo náměstí 1a, 603 00 Brno, nebo elektronicky na e-mailové adrese info@rodinnepasy.cz. Vzhledem k provázanosti služeb a benefitů, spojených s držením karty Rodinné pasy, a činností, ke kterým je potřebný souhlas se zpracováním osobních údajů, bere žadatel na vědomí, že odvoláním souhlasu se zpracováním osobních údajů pozbývá i nárok na služby a benefity, které jsou s účastí v projektu Rodinné pasy spojené.
Odvoláním svého souhlasu bude z projektu Rodinné pasy vyřazen.

Můžete se na nás obrátit i telefonicky - na infolince 543 211 254 Vám pomůžeme s udělením tohoto souhlasu, nebo zašlete mail na adresu jiznimorava@rodinnepasy.cz.

Jsme rádi, že jste součástí projektu Rodinné pasy, a Vaší podpory si velmi vážíme.
Rádio Petrov a Rodinné pasy vás zvou na společný piknik!

Dětský den s Rodinnými Pasy na brněnském letišti se letos neuskuteční, z důvodu rekonstrukce příjezdové cesty. Připravili jsme pro vás tedy akci ve spojení s Rádiem Petrov. Těšit se můžete na krásný piknikový den plný jídla zábavy i odpočinku.

Druhý ročník Brněnského pikniku v Lužánkách vás v neděli 17. června přivítá na oběd, svačinu, večeři nebo jen tak k posezení na zeleném trávníku. Vezměte rodinu, přátele, kolegy a přijďte se do Lužánek pobavit nebo jen tak relaxovat. Pokračujeme v tradici piknikování v centru Brna a srdečně vás zveme!

Rodinné Pasy si pro vás připraví mnoho zábavy, divadélko, soutěže, výtvarné tvoření, malování na obličej, barefootový chodník a mnoho dalších zajímavých atrakcí, které zabaví děti, ale i dospělé.

Nejen nabídka jídla a pití, ale i celodenní program budou stát rozhodně za to. Čeká na vás tržnice se spoustou skvělých dobrot z Brna a okolí a také sportovní, kulturní a kulinářské vyžití pro celou rodinu. Domácí mazlíčci jsou také vítání. Tak si udělejte volnou neděli a přijďte si to užít s námi. Těší se na vás celý tým Rádia Petrov a Rodinných pasů!

PS: A protože i letos tato akce podporujeme Ligu vozíčkářů, vymysleli jsme, že sbírat se bude sice i na Pikniku, ale taky už v předstihu na darujme.cz. Ambasadorem letošní piknikové sbírky je Lukáš Hejlík. Udělejme radost nejen sobě, ale hlavně těm, co to opravdu potřebují a podpořme spolu Centrum denních služeb Ligy, Více na www.brnenskypiknik.cz


Nové vydání časopisu Rodinka

Milé rodinky, léto se nám kvapem blíží a vy se můžete těšit na nové vydání časopisu Rodinka. Již nyní jej naleznete v on-line verzi na webu Rodinných pasů. V následujícím týdnu můžete časopis spolu s katalogem 50 % slev očekávat ve svých schránkách.

Užijte si hezké počtení a příjemné nakupování.Speciální nabídka pro držitele Rodinných Pasů:

Festival DANCE BRNO 100

Festival, který nemá svým záběrem ve střední Evropě obdoby!

Brno bude hostit jedinečnou evropskou taneční událost. Mezinárodní festival složený z předních národních baletů Evropy. Ještě nikdy v historii se nesetkaly národní balety z tolika zemí na jednom místě. Festival se uskuteční k oslavě 100 let založení samostatného Československa a Národní divadlo Brno pozvalo taneční soubory nástupnických republik habsburské monarchie. Od 23. 5 do 16. 6. tak budete mít možnost vidět národní balety z Polska, Slovenska, Srbska, Rakouska, Slovinska, Ukrajiny, Chorvatska, Maďarska a České republiky. Taneční představení se ponesou v moderním duchu a každý divák si jednoznačně přijde na své. Celý festival bude zahájen premiérou Baletu Národního divadla Brno Amadeus MozArt v divadle Reduta. Více na www.dancebrno.cz.

Sleva pro držitele Rodinných Pasů: 33% na všechny scény NdB - sedadla v řadě - pro dva dospělé a 1.dítě, každé další dítě má slevu 50%.


Jihomoravský kraj, projekt Rodinné pasy je financován Jihomoravským krajem