Čendovinky - Moje milé rodinky, přečtěte si novinky:

Rodinné pasy


GDRP a Rodinné Pasy
Milé rodiny, jsme povinni Vás informovat o obecném nařízení o ochraně osobních údajů (angl. General Data Protection Regulation neboli GDPR). Je to nový právní předpis Evropské unie, který výrazně zvýší ochranu osobních údajů občanů celé EU. GDPR vstupuje v účinnost od 25. května 2018 a představuje nový právní rámec ochrany osobních údajů, s cílem hájit co nejvíce práva občanů EU proti neoprávněnému zacházení s jejich daty včetně osobních údajů.

Nám také velmi záleží na ochraně vašich osobních údajů, proto navštivte naše webové stránky
jiznimorava.rodinnepasy.cz, kde naleznete odkaz, díky kterému své osobní údaje zkontrolujete a udělíte potřebný souhlas společnosti VERTIGO CZ, s.r.o., IČO: 26295997, koordinátoru projektu Rodinné Pasy Jihomoravského kraje.

Při udělení nového souhlasu vám nadále bude možné zasílat časopis, informace o připravovaných akcích apod. Váš souhlas je kdykoli odvolatelný!

Můžete se na nás obrátit i telefonicky, na infolince 543 211 254, kde vám pomůžeme s udělením tohoto souhlasu nebo na e-mailu
jiznimorava@rodinnepasy.cz.
Jsme rádi, že jste součástí projektu Rodinné Pasy a vaší podpory si velmi vážíme.

Souhlas:
Svým souhlasem se zařazením do projektu Rodinné Pasy Jihomoravského kraje, souhlasíte se zpracováním osobních údajů v projektu Rodinné pasy správcem údajů VERTIGO CZ, s.r.o., IČO: 26295997 (dále jen „správce“), jakož i s jejich předáváním dalším zpracovatelům, se kterým je správce údajů ve smluvním vztahu, jako jsou zejména poskytovatelé slev projektu Rodinné pasy a další partneři projektu Rodinné pasy, a to za účelem informování o změnách v seznamu poskytovatelů slev a nabídkách poskytovatelů slev v rámci projektu Rodinné pasy, dále za účelem realizace projektu Rodinné pasy, zasílání informací souvisejících s projektem Rodinné pasy. Dále uděluji souhlas s dalším marketingovým zpracováním osobních údajů, zejména pro reklamní účely a zasílání reklamních sdělení.
V rámci projektu Rodinný pas uděluji souhlas s dalším zpracováním osobních údajů, zejména pro obchodní, marketingové a reklamní účely, související s projektem. 

ZDE UDĚLÍTE POTŘEBNÝ SOUHLAS

Tento souhlas je dobrovolný a je kdykoli odvolatelný. Odvolat jej lze písemně na adrese kontaktního centra Rodinné pasy, Mendlovo náměstí 1a, 60300 Brno nebo elektronicky na e-mailové adrese info@rodinnepasy.cz. Vzhledem k provázanosti služeb a benefitů spojených s držením karty Rodinné pasy a činností, ke kterým je potřebný souhlas se zpracováním osobních údajů, bere žadatel na vědomí, že odvoláním souhlasu se zpracováním osobních údajů pozbývá i nárok na služby a benefity, které jsou s účastí v projektu Rodinné pasy spojené.Rádio Petrov a Rodinné pasy vás zvou na společný piknik!

Druhý ročník Brněnského pikniku v Lužánkách vás v neděli 17. června přivítá na oběd, svačinu, večeři nebo jen tak k posezení na zeleném trávníku. Vezměte rodinu, přátele, kolegy a přijďte se do Lužánek pobavit nebo jen tak relaxovat. Pokračujeme v tradici piknikování v centru Brna a srdečně vás zveme!

Nejen nabídka jídla a pití, ale i celodenní program budou stát rozhodně za to. Čeká na vás tržnice se spoustou skvělých dobrot z Brna a okolí a také sportovní, kulturní a kulinářské vyžití pro celou rodinu. Domácí mazlíčci jsou také vítání. Tak si udělejte volnou neděli a přijďte si to užít s námi. Těší se na vás celý tým Rádia Petrov a Rodinných pasů!

PS: A protože letos opět podporujeme
Ligu vozíčkářů, vymysleli jsme, že sbírat se bude sice i na Pikniku, ale taky už v předstihu na darujme.cz. Ambasadorem letošní piknikové sbírky je Lukáš Hejlík. Udělejme radost nejen sobě, ale hlavně těm, co to opravdu potřebují a podpořme spolu Centrum denních služeb Ligy, Více na www.brnenskypiknik.cz
Nové vydání časopisu Rodinka
Milé rodinky, léto se nám kvapem blíží a vy se můžete těšit na nové vydání časopisu Rodinka i s 50% kupóny. Již nyní jej naleznete on-line na webu Rodinných pasů. V první polovině června jej můžete očekávat i ve svých schránkách.Jihomoravský kraj, projekt Rodinné pasy je financován Jihomoravským krajem