Čendovinky - Moje milé rodinky, přečtěte si novinky:

Rodinné pasy


RODINNÝ SVAZ VYHLAŠUJE V ROCE 2018 JIŽ JEDENÁCTÝ ROČNÍK TÝDNE PRO RODINU

„Nemám čas“, „to se nedá stihnout“, „jak ušetřím čas". Kdo by neznal takové nebo podobné povzdechy? Kolikrát za den nás napadnou. A kolikrát jim podlehneme. Bohužel nemáme pro Vás žádný recept na to, jak se jich zbavit.

Statistiky říkají, že více než polovina rodičů školáků není spokojena s množstvím času, který věnuje svým dětem a jen třetina rodičů je spokojena s množstvím času, který věnuje svému protějšku.

Čas totiž nejsou jen peníze. Kdo investuje čas v rodině, investuje do vztahů. Týden pro rodinu nabízí mnoho příležitostí. Je každoročně vyhlašován okolo 15. května, který OSN vyhlásilo Mezinárodním dnem rodiny. Více informací naleznete na webu.
Týden pro rodinu Jihomoravského kraje


Proběhne od soboty 12. května do neděle 20. května. Během tohoto týdne se můžete těšit na řadu aktivit pro rodiny v Brně a okolí. Týden pro rodinu - Hodonín


DEN TANCE a DEN RODIN - čtvrtek 17. května u zimního stadionu

Můžete se těšit na veverčáka Čendu a tým Rodinných Pasů, který na vás a vaše děti bude čekat u infostánku, zastavte se za námi!

Na programu bude přehlídka tanečních souborů i prezentace organizací: Centrum pro rodinu a sociální péči, Senior Point, Městská knihovna Hodonín, Oblastní charita Hodonín, Family Point, Středisko výchovné péče, ZŠ Na Pohodu.

Jihomoravský kraj, projekt Rodinné pasy je financován Jihomoravským krajem