Čendovinky - Moje milé rodinky, přečtěte si novinky:

Rodinné pasy


VÁNOCE DĚTEM

Vážení rodiče, držitelé Rodinných pasů,
i v letošním roce bychom Vám rádi zpříjemnili předvánoční čas a dovolujeme si Vás pozvat na 2. ročník veletrhu her, hraček a potřeb pro děti VÁNOCE DĚTEM, který se koná 24. a 25. listopadu v DKO Jihlava.

V dnešní uspěchané době občas zapomínáme na to nejdůležitější a to je příjemný čas strávený s rodinou, blízkými, prostě s těmi, koho máme rádi. Nabízíme Vám možnost zapomenout na stresující nákupy vánočních dárků v přeplněných obchodních centrech a udělat si s celou rodinou příjemný den na jedinečném veletrhu.
Nejenom, že zde budete mít možnost nakoupit originální regionální a české hračky či potřeby pro děti od více jak čtyřiceti vystavovatelů, ale máte zároveň možnost si všechny hračky v klidu vyzkoušet, děti si báječně pohrají a společně se můžete pobavit při doprovodném programu veletrhu. Čekají na Vás tvořivé dílničky, herní zóny, soutěže či čtení pohádek na schodech. A jestli se zdržíte déle a přepadne Vás hlad, bude na Vás čekat něco dobrého k zakousnutí ve Vánoční kavárně, která bude fungovat po oba dva dny veletrhu.

Vstupné na veletrh je dobrovolné, výtěžek z něho poputuje na podporu dětského oddělení Nemocnice Jihlava.


Více informací k veletrhu Vánoce dětem najdete na vanocedetem.cz


Věříme, že si veletrh užijete s celou rodinou a těšíme se na předvánoční setkání s Vámi.


Tým Rodinných pasů Kraje Vysočina

Rodinné pasy, Mendlovo nám. 1a, 603 00 Brno, tel.: +420 543 211 254 a +420 543 332 034

Kraj Vysočina, projekt Rodinné pasy je financován krajem Vysočina

vysocina@rodinnepasy.cz

vysocina.rodinnepasy.cz