Čendovinky - Moje milé rodinky, přečtěte si novinky:

Rodinné pasy


Ještě nevíte, co budete dělat o víkendu? Přinášíme tipy, kam vyrazit.


Lanový park Hradec Králové, pro držitele Rodinných pasů ZDARMA!
Lanový park Hradec Králové zve klienty Rodinných pasů do svého areálu o víkendu 24. - 25. 6., kdy mají na základě předložení platného RP jeden z lezeckých okruhů zdarma. Překážkovou mini dráhu a další atrakce lanového parku je možné využít opakovaně.
Jen pozor! Při vstupu do areálu je nutné řídit se pokyny personálu a instruktorů s ohledem na bezpečnost vašich dětí! Děkujeme za pochopení.

Letní rodinný mini festival "U nás na zámku"
Pokud chcete zažít něco víc romantického a pohodového, vydejte se do Nového Města nad Metují na již tradiční zahájení letní sezóny zde na zámku. V sobotu 24. 6. vás přivítají na letním rodinném mini festivalu "U nás na zámku". Užijte si kvalitní hudební zážitky, divadlo, trhy, degustaci vín, bubenické workshopy, večerní kino či dražbu piknikových košů. Děti si užijí stezku s pohádkovými úkoly zámeckým parkem a loutkové divadlo. Pro klienty Rodinných pasů a Senior pasů je zlevněné vstupné v podobě 1 + 1 vstupenka zdarma. Čenda se s vámi těší na viděnou :-)Dětský den s Policií ČR v Hradci Králové 
Zveme všechny malé i velké na Den s Policií ČR v Hradci Králové. Středa 28. 6., 8 - 18 hodin, na dopravním hřišti Třebeš. Nahlédněte pod pokličku práce Policie, zahoukejte si v policejním autě či si vyzkoušejte výzbroj speciálních jednotek. Můžete se těšit na ukázky policejní práce a mnoho dalšího.
Královéhradecký kraj, projekt Rodinné pasy je financován Královéhradeckým krajem

Rodinné pasy, P.O.BOX 5, 50001 Hradec Králové, tel.: +420 543 211 254 a +420 543 332 034

hradec@rodinnepasy.cz

www.rodinnepasy.cz