Čendovinky - Moje milé rodinky, přečtěte si novinky:

Rodinné pasy

Pomalu, ale jistě, se blíží nejočekávanější svátky v roce - Vánoce. Rozhodli jsme se, že Ježíškovi usnadníme práci a pomůžeme mu s rozdáváním dárečků. Děti to však nebudou mít jednoduché, jejich úkolem bude vyrobit pro veverčáka Čendu ozdobu na vánoční stromeček.  Tři vylosované děti získají hodnotné ceny ještě před Vánocemi. Jak se můžete do soutěže zapojit? Pošlete své výrobky pod heslem "Ozdoby pro Čendu"na adresu koordinačního centra projektu - Rodinné pasy, Mendlovo nám. 1a, 603 00 Brno. Nezapomeňte uvést své jméno a příjmení, adresu, věk a kraj, z kterého pocházíte. Uzávěrka soutěže je 14. 12. 2009. Na ozdobený vánoční stromeček se pak můžete podívat na www.rodinnepasy.cz.

Řady poskytovatelů se neustále rozrůstají. Na to, kdo se do projektu nově zapojil, se můžete podívat na http://www.rodinnepasy.cz/cz/databaze-poskytovatelu.php?srch=1&podpis_od=2009-10-01&podpis_do=2009-10-31&hd=1.

V pondělí 2. listopadu se veverčákovi Čendovi naskytla další příležitost k návštěvě Královéhradeckého kraje. Byl pozván na Slavnostní předávání certifikátů "Společnost přátelská rodině". Na ní byly oceňovány společnosti, které svou činností vycházejí vstříc rodinám s dětmi. Odměněny byly také mateřská centra Královéhradeckého kraje, od Rodinných pasů obdržely dárečky za svou spolupráci na projektu Rodinné pasy a zaslané hromadné registrace. Jak celá akce probíhala a které společnosti byly oceněny, se můžete podívat na http://www.rodinnepasy.cz/cs/news-s.php?id=217.

Na http://www.rodinnepasy.cz/cs/akce.php najdete také aktuální pozvánky na akce, které pro vás přichystala mateřská centra či naši poskytovatelé. Vaše Rodinné pasy

Královéhradecký kraj, projekt Rodinné pasy je financován Královéhradeckým krajem

Rodinné pasy, P.O.BOX 5, 50001 Hradec Králové, tel.: +420 543 211 254 a +420 543 332 034

hradec@rodinnepasy.cz

www.rodinnepasy.cz

Pro zrušení zasílání obchodních sdělení klikněte zde.