14. ‒20. květen>

Čendovinky - Moje milé rodinky, přečtěte si novinky:

Rodinné pasy


Dětský den s Rodinnými pasy na brněnském letišti, letos po desáté!

V neděli 28. května Vás na ploše brněnského letiště čeká den plný zábavy a neopakovatelných zážitků.

Hudebně zábavný program si užijí nejen malí obdivovatelé letectví, ale také jejich rodiče a přátelé. Připravena je spousta soutěží o skvělé ceny jako je let vrtulníkem pro celou rodinu, cvičný let v letadle anebo o letenky do Londýna.

V nabitém, sedmi hodinovém programu návštěvníky čeká například atraktivní vystoupení tanečního studia Street Soul, těšit se můžou také na oblíbené pohádkové postavičky Mimoňů Boba a Stuarta - svět, ve kterém ožívají hrdinové a připraveni jsou i známí Jogínci z ČT Bětka a Jana.

Zájemci si mimo jiné budou mít také možnost zblízka prohlédnou letištní techniku a připravena je i ukázka hasičského zásahu. Atraktivní podívanou se určitě stanou také dopravní letadla, která v průběhu celého odpoledne budou přistávat i vzlétat z bezprostřední blízkosti návštěvníků dětského dne.Těšíme se na Vás na brněnském letišti, letos už po desáté!

Právě probíhá týden pro rodinu 2017

14. ‒20. květen s mottem: „Hledáme své kořeny...“

Tak jako strom vyrůstá z kořenů, první lidská zkušenost se formuje v rodině. V rodině zapouštíme kořeny, vyrůstáme, jsme součástí košaté koruny lidských vztahů a učíme se být součástí společenství. Ovoce našich životů, výsledky naší práce, výchovy a usilování jsou podmíněny vším, co jsme se v rodině naučili. V rodině nacházíme podporu a zázemí, s rodinou také oslavujeme úspěchy a milníky našich životů.

Více informací naleznete
ZDENový poskytovatelé slev Rodinných pasů v Jihomoravském kraji:


Synagoga v Mikulově - Jediná na Moravě dochovaná synagoga tzv. polského typu pochází v jádře z poloviny 16. století. Více informací naleznete
ZDE

BIMBI s.r.o. - Sleva na příměstské tábory a kurzy. Více informací naleznete
ZDE

ELISEN -  Značkové a kvalitní oblečení pro celou rodinu. Více informací naleznete ZDE

Studio Tyché - Masážní salón. Více informací naleznete ZDE


Jihomoravský kraj, projekt Rodinné pasy je financován Jihomoravským krajem