Čendovinky - Moje milé rodinky, přečtěte si novinky:

Rodinné pasy

Pro maminky relaxace a nakupování, pro děti spousta zábavy

Potřebujete nový kočárek, autosedačku, postýlku, oblečení či další zboží pro děti? Přijďte porovnat jejich kvalitu, bezpečnost, ale i cenu od 23. do 26. března na veletrh ProDítě!

Letošní novinkou je projekt Svět ženy, který je prodejní přehlídkou sortimentu pro krásnou a spokojenou ženu. Těšit se můžete na výrobce kosmetiky, oblečení od českých nezávislých tvůrců, nechybí ani zdravá výživa a zdravý životní styl.

Čekají Vás tipy a triky pro správnou péči o pleť, denní líčení nebo zdravou výživu a kondici. Nebude chybět ani kadeřnická show, můžete vyzkoušet také zajímavé módní střihy a netradiční účesy. Odpočinout si můžete při kosmetických službách nebo při masáži. Přijďte zažít svoji proměnu!


Báječný program pro malé i větší návštěvníky

V rámci programu čeká na děti spousta zábavy, soutěží a krásných vystoupení. Čtvrteční program je připraven nejenom pro děti se zdravotním hendikepem, jeho součástí je divadelní představení Malá medvědí pohádka, kterou si připravilo Soukromé divadlo Zdeňka Ševčíka.

Páteční dopoledne je ve znamení školkiády s VIDA! science centrem, na odpoledne je pak pro děti připravena zábava s oblíbeným Prasátkem Peppou a Tomem nebo Autobot show, kterou jistě ocení nejenom malí kluci.

Víkendový program pak začne školou kouzel Pavla Dolejšky, nebude chybět ani soutěž pro maminky Těhotná MISS 2017, program pak vyvrcholí vystoupením Majdy z Kouzelné školky s Petrem Vackem! V neděli dopoledne nás čeká zábavný karnevalový program s Brněnskými písničkovými tetinami Klotyldou a Matyldou nebo odpolední vystoupení Václava Upíra Krejčího.


Kompletní doprovodný program naleznete na www.bvv.cz/prodite

město Kroměříž

Rodinné pasy

kromeriz@rodinnepasy.cz

www.rodinnepasy.cz