INFOLINKA 543 211 254

Klub SUN Náchod, o.s. - Mateřské centrum Hopsáček

03.06.2016 - 27.06.2016 - Dovolujeme si Vás touto cestou upozornit na změnu provozní doby v červnu, červenci a srpnu.

Nejdříve si Vás však dovoluji pozvat na Květinový den na sportovišti na sídlišti SUN - takové pohodové rozloučení se školním rokem.
V červnu v úterý nebo ve čtvrtek dopoledne proběhne s největší pravděpodobností beseda na téma "Zdravé zoubky" sledujte facebook a těšíme se na velkou účast.
Besedu povede Denisa Raticová, koordinátorka programu Dental prevention pro Hradec Králové. Doba besedy záleží na Vás, Vašich dotazech apod. Besedy se mohou účastnit i děti.

V červnu bude MC otevřeno následovně
Pondělí - zavřeno - možno po telefonické dohodě zajistit otevření, každopádně POZOR - pořádáme společné výlety po okolí. Veškeré přesné info k výletům najdete na facebooku, případně si zavolejte v 8 ráno - 608970406, kam přesně vyrážíme, pokud se na facebook nedostane, nebo se rozhodnete na poslední chvíli přidat autem.
Nástřel výletů je následující
6.6. Nové Město nad Metují
13.6. Wenet u Broumova
20.6. Kudowa zdroj - park Polsko
27.6. Tajný výlet s překvapením :-)

Úterý - otevřeno, běžný provoz, zpívání, říkanky, tvoření, klouzačka, herna

Středa - od 8 hod posilování maminek děti volně bez hlídání v herně, volná herna, prosíme v případě zájmu doražte nejpozději do 10 hodin.

Čtvrtek - otevřeno, běžný provoz, zpívání, říkanky, tvoření, klouzačka, herna

Pátek - od 8 hod posilování maminek - děti volně běz hlídání v herně, volná herna , prosíme v případě zájmu doražte nejjpozději do 10 hodin.

Odpolední čas je možné využít hernu každý den po telefonickém rozhovu, odpolední kroužky již neběží. V případě zájmu je možné si zaposilovat s Renčou vždy v pondělí večer cca od 7 hodin, pro jistotu si raději zavolejte zda se cvičí - Renča - 775309422

O prázdninách je možné si prostory pronajmou ale pouze v období, kdy neprobíhají příměstské tábory. Stále máme pár volných míst, takže v případě zájmu je možné děti přihlásit. Děkuji za šíření tohoto letáčku.

Těším se se všemi na viděnou na výletech a nebo opět po prázdninách, začínáme na plno hned v pondělí 5, září. V plném rozsahu poběží dopolední aktivity. Z odpoledních aktivit se v tomto týdnu rozběhne i většina večerních cvičení (Pilates, FIT, Kalanetika a Aerobik).

Děkujeme za Vaši přízeň, hlavně děkujeme všem, kteří aktivně pomáhali na pravidelných nebo jednorázových akcích. Pokud je mezi Vámi někdo, kdo by se také rád aktivně zapojil neváhejte nás kontaktovat, určitě něco vymyslíme a vyladíme vše k oboustranné spokojenosti.

 

Kalendář akcí

Novinky z Facebooku