INFOLINKA 543 211 254

Muzeum Komenského v Přerově

01.06.2016 - 30.06.2016 - Program Muzea Komenského v Přerově na měsíc červen 2016 a společně s ním i několik pozvánek na přednášky a akce.
Již 7. června od 17 hodin proběhne přednáška „Achilles a vana“, která se zaměří na zajímavosti z antické historie týkající se širšího tématu hygieny, vodovodů, kanalizace a jiných tajů tehdejšího intimního života.
17. června od 16 hodin můžete navštívit výtvarnou dílnu pro děti a hravé rodiče „Zvířátka v lese“, pořádanou ornitologickou stanicí, kde si můžete vyzkoušet tisk na textil. Počet míst je omezený a je třeba se předem přihlásit.
Dále Vás srdečně zveme na Folklorní festival Přerov V zámku a podzámčí, který se uskuteční ve dnech 17. a 18. června. V rámci festivalu dne 17. června ve 21 hodin proběhnou ukázky gotických a renesančních tanců v dobových kostýmech v podání Skupiny historických tanců Vere Gratia.
Dne 21. června v 17 hodin se uskuteční umělecko-historická přednáška „Koupelny a ložnice ve výtvarném umění“, která se zaměří na umění od 15. století do současnosti s tématem koupelen a ložnic.
A v neposlední řadě bychom Vás rádi pozvali na koncert Dechového orchestru Haná Přerov k ukončení školního roku, který proběhne 30. června od 15 hodin na nádvoří přerovského zámku.

Achiles a vanaFolklorní festivalkoupelny a ložniceOrnisVere GratiaZUŠ Kozánka 
 

Kalendář akcí

Novinky z Facebooku