INFOLINKA 543 211 254

Slovácké muzeum v Uherském Hradišti

14.02.2016 - Nabídka na 14. února, čili na den, kdy svůj svátek oslaví zamilovaní.

V nabídce jsou hned dvě varianty:
1. Rande v muzeu - zvýhodněné vstupné do Slováckého muzea a jeho objektů. Prodej vstupenek je ve spolupráci s Květinářstvím Kvítek v Uherském Hradišti.
Krátká zpráva:
RANDE V MUZEU
Ve spolupráci s květinářství Kvítek na Mariánském náměstí si k valentýnské růži může každý zakoupit zvýhodněné vstupné v rámci akce - RANDE V MUZEU. "Zaujmout touto nabídkou jsme se pokusili již loni. Podařilo se oslovit desítku zájemců, a proto i letos nabízíme touto netradiční formou k zakoupení zvýhodněné vstupenky," prozradil Ivo Frolec, ředitel Slováckého muzea. Vstupenka bude k zakoupení v Květinářství Kvítek do soboty 13. února a uplatnit ji lze během celého roku. "Kdo ji bude chtít využít přímo v den zamilovaných 14. února a současně také v den, kdy končí výstava Léčebný ústav MUDr. Masaříka, na toho bude v hlavní budově muzea ve Smetanových sadech čekat navíc drobný dárek," uvedl Pavel Princ, tiskový mluvčí Slováckého muzea.
Dárková poukázka RANDE V MUZEU stojí 50 korun.

2. Z lásky darované - akce Galerie Slováckého muzea, kde si jistě vyrobíte se svými dětmi quillingovou technikou netradiční přání.

Rande u MuzeuZ lásky darované 
 

Kalendář akcí

Novinky z Facebooku