INFOLINKA 543 211 254

Tongo Hradec Králové

18.12.2014 - 31.01.2015 - Advent a Vánoční Svátky v zábavním centru Tongo Hradec Králové

Zábavní krytý park Tongo si pro Vás a Vaše ratolesti připravil na prosinec bohatý program, nové atrakce a mnoho zajímavých akcí. Velkou výhodou tohoto centra je možnost strávit společný čas rodičů se svými dětmi bez ohledu na počasí venku.

TONGO www.tongohradec.cz

Zábava v Tongu každý den: V hale na ploše 2900 m2 se nachází spousta atrakcí, které nabízejí nezapomenutelné zážitky nejen pro vaše děti. Každá z nich přitom představuje jiný ostrov či mořský svět. Za jediný den tak můžete společně uskutečnit dobrodružnou cestu oceánem. Na ostrově Tonka pro malé děti si můžete podat ruku s opravdovou chobotnicí, ponořit se do bublinkového bazénu a pohrát si s fontánou. Na ostrově Jump si zaskáčete jako delfín, ve vlnobití se pohoupete jako v moři. Překonat strach z výšky můžete vyšplháním na útes nebo na mořský vulkán. V pirátském úkrytu se možná potkáte s piráty a svedete s nimi dělovou bitvu o jejich poklad. Na cestu zpět se vydáte po vodopádu nebo tobogánem! Pro útěk s pokladem můžete použít i závodní auto! A aby si děti užily více legrace, zvětšila se rybka Nemo do velrybích rozměrů. Ale pozor ať vás nespolkne!

Vánoční dárky:
V zábavním parku se dají zakoupit dárkové vstupenky pro děti, dospělé i rodiny, balíčky s hračkou a vstupenkou nebo poukázky na wellness pobyt v hotelu Galaxie. Můžete je zakoupit v provozní době na recepci nebo objednat emailem.

OTEVÍRÁCÍ DOBA O SVÁTCÍCH:
O vánočních prázdninách je centrum pro vás otevřeno každý den od 10 do 19 hodin! Zavřeno je ve dnech 24.,25.,31. a 1.1.2015.

Rodinný zábavní park Tongo
Kutnohorská 226
Hradec Králové

www.tongohradec.cz
 

Kalendář akcí

Novinky z Facebooku