INFOLINKA 543 211 254

Ohlédnutí za Mikulášem a soutěží Čendovo vánoční přání

05.12.2013 - 05.01.2014 - 4. prosince 2013, Afi Palace Pardubice.
Nákupní centrum v srdci Pardubic, divadlo Mazec, Václav Upír Krejčí, Mikuláš s čerty a andělem, výtvarné dílny pro tvoření vánočních přáníček a soutěž o nejlepší přáníčko, malování na obličej a spousta rodičů s usměvavými dětmi. To byl Mikuláš s Rodinnými pasy v Afi Palace Pardubice.

Zábava a sladkosti
Ve 13:30 vypukla mikulášská show s Rodinnými pasy a všechny přítomné děti tak mohly zažít zábavné odpoledne. Bylo jen na nich, jestli si prvně nechají namalovat něco na obličej nebo ochutnají výbornou cukrovou vatu. Také trampolína Rodinných pasů byla stále v obležení těch nejmenších. Stoly s výtvarnou dílnou byly nachystány na tvoření vánočních přáníček nejrůznějšími technikami. Děti mohly malovat, vystříhávat, lepit a dle své fantazie vyrobit to nejkrásnější a nejzajímavější vánoční přáníčko.

Zábavný program
Prvním, kdo se postaral o rozproudění zábavy na jevišti, bylo divadlo Mazec. Všichni přítomní se tak roztančili a za to také byli náležitě oceněni. Vzduchem létaly perníčky, čokolády a lízátka.
Po show divadla Mazec už přišel na řadu Václav Upír Krejčí a dostal děti do varu. Jeho představení, kterého se mohly děti aktivně účastnit bylo jako vždy skvělé. V jednu chvíli snad byly všechny děti společně s Upírem na jevišti. Na závěr Upír Krejčí zazpíval oblíbenou písničku a pak už na jeviště přišel Mikuláš s andělem a čerty. Opět se nadělovaly a rozdávaly sladkosti.
Anděl nám také pomohl s vyhlašováním a předáváním cen za nejlepší vánoční přání.

Soutěž Čendovo vánoční přání
Rodinné pasy v Pardubickém kraji letos vyhlásily soutěž o vyrobené nebo nakreslené vánoční přání. Děti již dlouho před touto akcí posílaly návrhy svých přání Čendovy, který je pečlivě chránil a všechny je přivezl právě do Afi Palace. Tam se všechny pověsily na vánoční stromeček a samozřejmě k nim také přibývaly ta přání, která se tvořila přímo na místě. Do soutěže se tak mohly zapojit děti z celého Pardubického kraje. Ve výtvarných dílnách vznikaly další a další přáníčka během celého odpoledne. V jednu chvíli to vypadalo, že se snad už ani na stromeček nevlezou. Pak již přišla na řadu odborná porota, která se skládala ze zástupců Rodinných pasů, Afi Palace Pardubice a Pardubického kraje, v čele s radním Ing. Pavlem Šotolou, který má projekt Rodinných pasů v Pardubickém kraji na starost.
Přáníček bylo tolik a tak pěkné, že nakonec bylo oceněno 6 výtvorů.
První místo vyhrály děti z občanského sdružení Cema Žamberk se svým originálním přáním. Moc jim gratulujeme a děkujeme, že se do soutěže zapojily.
Toto přáníčko se stane oficiálním vánočním přáním Rodinných pasů pro rok 2013.

629631632637640682692696701706713714 
 

Kalendář akcí

Novinky z Facebooku