INFOLINKA 543 211 254

Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně

25.10.2013 - Vážení návštěvníci,

přijměte naše srdečné pozvání na další z literárních pořadů z cyklu Básníci v prostoru Zlín, který proběhne k slavnostnímu zakončení výstavy Z rodinného alba, pořádané při příležitosti 150. výročí založení Umělecké besedy.

Těšíme se na vás v Krajské galerii výtvarného umění ve Zlíně již tento pátek 25. října v 18.30 v prostorách expozice této výstavy (v přízemí 14. budovy).
Večer z poesie VÁCLAVA DAŇKA s názvem Milovat bude uvádět zlínský spisovatel Antonín Bajaja. V pořadu vzpomínek na Uměleckou besedu pak vystoupí JAROMÍR ZEMINA, úvodním slovem jej bude provázet autor výstavy Richard Drury. Hudebně celý večer ozvláštní kapela Topsy band v čele s kapelníkem Josefem Vojtáškem.

Další informace o výstavách a akcích galerie najdete na našich webových stránkách v rubrice Program: http://www.galeriezlin.cz/cz/program/, fotografie z minulých setkání a událostí si můžete prohlédnout na galerijním Facebooku.

Výstavu Z rodinného alba můžete ovšem navštívit až do neděle 27. října. Otevřena je denně od 10 do 18 hodin, ve čtvrtek do 20 hodin. V pondělky expozice nejsou přístupné.

Těšíme se na vaši návštěvu.
Vaše galerie

zlín 
 

Kalendář akcí

Novinky z Facebooku