INFOLINKA 543 211 254

Ohlédnutí za akcí „Rodinné pasy v ZOO Olomouc“ 1/9/2012

03.09.2012 - 31.12.2012 - Veverčák Čenda vyrazil v sobotu 1/9/2012 do ZOO Olomouc s celým týmem Rodinných pasů. Již v 9 hodin byl pro návštěvníky připraven před vchodem informační stánek Rodinných pasů a Senior pasů, kde se mohli rovnou zaregistrovat nebo informovat na novinky v projektu.

Rodiny se mohli zabavit nejen prohlídkou zoologické, ale také připravenými atrakcemi a rekordy. Rodinné pasy pro ty nejmenší připravili oblíbenou výtvarnou dílnu a malování na obličej. O indiány, princezny nebo tygry a Spidermany nebyla nouze. Každé dítě, které navštívilo toto stanoviště, obdrželo slosovatelný los.
A řeč během celého dne byla také o rekordech. Nejvyšší počet lidí v automobilu Peugeot 107 – maličké auto překvapilo! Vešlo se do úcty hodných 14 lidí :-)
Největší počet vymalovaných papoušků – děti, rodiče, babičky, dědečkové, tetičky…zkrátka všichni vybarvovali jak o život. Bohužel rekord se nepodařilo překonat o pouhých 7 papoušků. Největší obraz chameleona vyrobený z uzávěrů PET lahví – vzhledem k tomu, že uzávěrů se nepodařilo shromáždit potřebné množství, předala ZOO tyto uzávěry rodičům malé Klárky na nákup zdravotních pomůcek.

I přes nepřízeň počasí se malí i velcí usadili v 11:30 před podiem a společně s Jaroslavem Uhlířem zpívali písně známé především z pohádek. A celé obecenstvo věnovalo narozeninovou píseň i malé Sáře, která slavila narozeniny 4. září. Ani Čenda nezůstal pozadu a poblahopřál o několik dní dříve k narozeninám pana Uhlíře (slaví je 14. září :-)).

Po 50 minutách zpěvu, tance, smíchu přišlo na řadu losování cen. Celkem pan náměstek hejtmana, Ing. Pavel Horák, předal 10 krásných cen – Soubor her, kniha Petr Pan, Člověče, nezlob se, apod. Radost tak dětem udělali nejen Rodinné pasy, ale zástupce kraje, patron projektu Rodinné pasy Olomouckého kraje, který se s každým výhercem vyfotil.

Více můžete vidět ve fotogalerii.

 

Kalendář akcí

Novinky z Facebooku