INFOLINKA 543 211 254

Ohlédnutí za akcí "1. společenský ples Rodinných pasů Kraje Vysočina"

18.03.2012 - V sobotu 17. března 2012 se v hotelu Gustav Mahler v Jihlavě konal „1. společenský ples Rodinných pasů Kraje Vysočina“.
Veverčák Čenda jezdí po mnoho akcích, ale společenský ples byl jeho první takovou akcí. Na pomoc si proto vzal i kamarády Áju a Punťu.

Ples začal ve 20 hodin, přítomné hosty přivítali zástupci kraje Vysočina – náměstek hejtmana, Ing. Libor Joukl a pan radní Mgr. et Bc. Petr Krčál. Tímto to byl 1. společenský ples zahájen. Večerem provázel pan Hájek.

Jako první vystoupení bylo pro hosty připravené taneční číslo dvojce Lucie Solařová a Radek Bula latinsko-amerických tanců. Po celý večer k poslechu a tanci hrála skupina Fontána.

Hosté měli na svých stolech po celý večer malé pohoštění. Lehce po 21 hodině byl předán Rodinný pas 10.000 zaregistrované rodině v rámci Kraje Vysočina. Šťastnou rodinou se stali rodiče Jelínkovi, kteří na akci přišli i s malým Tomáškem a z dárků od Rodinných pasů měli velkou radost.

Letošní rok je pro Kraj Vysočina jubilejní – Rodinné pasy v Kraji Vysočina slaví 5 let fungování. Radní Pert Krčál za asistence kolegů z kraje a rodiny Jelínkovi rozkrojil narozeninový dort. Na všechny hosty se dostalo :-)

Před 10 hodinou dámy i pány pobavil kouzelník Tom jako „Charlie Chaplin“ – zkoušeli jste sníst nafouknutý balónek? Ne? Náměstek hejtmana se o to pokusil, ale pouze Charliemu se to povedlo :-)

Dalším zajímavým vystoupením bylo vystoupení známé a oblíbené skupiny Maxim Turbulenc. S jejich zpěvem se dal do tance celý sál a hosté si nemohli nechat ujít vláček u písničky „Jede, jede mašinka“. Hlavní mašinka nebyl nikdo jiný, než pan radní Petr Krčál.

Závěrem se sluší poděkovat všem, kteří se na akci podíleli a velké díky i hostům, kteří se na plese jak vidno bavili.

Tým Rodinných pasů Kraje Vysočina

Fotogalerie

 

Kalendář akcí

Novinky z Facebooku