INFOLINKA 543 211 254

Ohlédnutí za akcí "Celostátní setkání držitelů Rodinných pasů v Šiklově mlýně"

22.08.2011 - 31.12.2011 - Vítězka „Čenda hledá supertalent“ Jana Blažková si zazpívala s Anetou Langerovou

Šiklův mlýn 22. srpna 2011
Slunce, zábava, soutěže i tanec a zpěv. To vše si mohli užít návštěvníci Festivalu pro rodiny, který se konal v sobotu 20. srpna ve western parku Šiklův mlýn. Největší úspěch měl koncert první české superstar Anety Langerové a finále soutěže „Čenda hledá supertalent“. Toto klání vyhrála šestnáctiletá Jana Blažková, jejíž rodina získala osobní automobil SEAT IBIZA.

Festival pro držitele slevových karet Rodinné pasy se konal už pošesté a popularita akce rok od roku stoupá. „Jezdím sem pravidelně a vidím, že zájem o akci se stále zvyšuje. Setkání rodin nabízí bohatý program a návštěvníci mohou užít příjemně strávený den v atraktivním prostředí,“ říká hejtman kraje Vysočina Jiří Běhounek. Během soboty se v Šiklově mlýně vystřídalo 19 125 návštěvníků.

Do finále postoupilo 20 talentů
Na návštěvníky western parku čekaly kromě mnoha soutěží a atrakcí koncerty českých superstar Zbyňka Drdy a Anety Langerové. „Jsem ráda, že jsem mohla podpořit dobrou věc a zazpívat všem, co sem přišli. O projektu Rodinné pasy jsem už slyšela a myslím, že je to výborný nápad,“ vysvětluje Aneta Langerová. S ní si dokonce zazpívala i vítězka celorepublikového finále soutěže „Čenda hledá supertalent“ Jana Blažková. „Byl to skvělý zážitek, nedá se to popsat,“ řekla nadšená Blažková, která soutěžila se zpěvem a hrou na akordeon.

Finálového kola „Čenda hledá supertalent“ se zúčastnilo dvacet soutěžících z celé České republiky. Vítězka je z kraje Vysočina, na druhém místě skončili Maik a Patrik Polákovi z jižní Moravy, kteří předvedli capoeiru, a třetí skončili akrobaté Gloxíci z Vysočiny.

Držitelů pasů stále přibývá
Talentová soutěž projektu Rodinné pasy je unikátní, protože zapojuje všechny děti, i ty z dětských domovů. Chce je podporovat v jejich zájmech a aktivitách. „Obdivuju, co všechno soutěžící předvedli. Mnoho z nich to může dotáhnout opravdu daleko,“ chválí účastníky soutěže Zbyněk Drda. Právě on propůjčil soutěži tvář a zasedl v porotě.

Veverčák Čenda, který hledal talenty, je maskotem projektu Rodinné pasy, který nabízí mnoho slev a výhod pro rodiny s dětmi. Zájem o tento projekt stále roste, a přestože Rodinné pasy vznikly v Jihomoravském kraji, dnes už projekt funguje i v Královéhradeckém, Pardubickém, Zlínském kraji či na Vysočině. O Rodinný pas se přihlásilo už skoro devadesát tisíc rodin a Jihomoravané tvoří celou polovinu členů projektu.

FOTOGALERIE

 

Kalendář akcí

Novinky z Facebooku