INFOLINKA 543 211 254

Ohlédnutí za akcí "Velikonoce s Rodinnými pasy v City Parku Jihlava"

24.04.2011 - 01.05.2011 - Jihlava 23.4.2011

Na Bílou sobotu vyzvedl v jihlavské zoo veverčák Čenda svoji kamarádku medvědici Áju a společně zamířili do nákupního centra City Park Jihlava.

Tam již na ně čekal jejich tým s celou řadou zajímavých velikonočních tradic. Na místě bylo připraveno 6 stanovišť a na každém jiná aktivita spjatá s velikonočním časem. Nechybělo pletení pomlázek a zdobení velikonočních perníčků. Naše pozvání přijali i přátelé z Dolního Rakouska a u jejich stolu si každý mohl nabarvit vajíčko, a to typicky dolnorakousky. Nejvíce ale zaujal tzv. „patchwork“, což je zvláštní technika zdobení pomocí látky. Obdiv sklidila také ruční dílnička – z plyšových drátků vyráběli nejen malí, ale i velcí, kuřátka, motýly, kytičky a z vajíček zase kohoutky a slepičky.

Ája pak pozvala i další kamarády ze zoo. Děti se tak mohly seznámit s baziliškem, ježkem bělobřichým, hroznýšem psohlavým a outloněm. Pokud dávaly pozor a vyplnily dobře kvíz, čekaly je ceny ve formě dárkových předmětů a vstupenek do zoo pro celou rodinu.

Celý program okořenil svým vystoupením žonglér, kouzelník, pirát a tancující moderátor – děti se tedy rozhodně nenudily. Všichni se dobře bavili, smáli se a vyráběli velikonoční ozdoby.

Příští Velikonoce se zase setkáme a budete se sami divit, co na Vás Ája s Čendou zase vymyslí :-)

FOTOGALERIE

 

Kalendář akcí

Novinky z Facebooku