INFOLINKA 543 211 254

Ohlédnutí za akcí v ZOO Jihlava 28.12.2010

29.12.2010 - 31.01.2011 - Ahoj moje milé rodiny!

Po vánočních svátcích jsem se vydal do Zoo Jihlava. Chtěl jsem se podívat, co je tam nového a také nakrmit pár zvířátek. Vzal jsem sebou také velký tým Rodinných pasů a kraje Vysočina. Samozřejmě nemohla chybět i moje velká kamarádka, na kterou se vždy velmi těším, medvědice Ája.

Vstup do zoo dostal každý kluk a holka zdarma, a to platilo pro rodiny, které už registrované byly nebo se registrovaly na místě. Také každý dostal kartičku na krk, kde z jedné strany byla mapa celého areálu a z druhé strany několik soutěžních otázek o obyvatelích zoologické zahrady.

Jistě jste se také o zvířatech, které ve kvízu byly, hodně dozvěděli. Kdo byl tak šikovný a zodpověděl všechny otázky správně, mohl vyhrát pěkné ceny. Doufám tedy, že výhercům jsme udělali radost.

Ten den ale byla velká zima, tak moji kamarádi z Rodinných pasů vařili pro všechny účastníky čaj a hlavně pro děti dělali popcorn. Toto všechno na zahřátí bylo pro Vás zadarmo.

Další můj kamarád, který nás přijel navštívit, byl pan kouzelník. Vždy jsem se divil, jak to dělá, ale asi na to nikdy nepřijdu. Myslím, že nám všem ukázal spousty pěkných triků.

Po jeho vystoupeních se vždy krmila zvířátka. Prvně to byly Lamy krotké a Vydry říční. Odpoledne pak přišli na řadu Tuleni.

Byl to krásný den v zoo a já se zase budu těšit, až se spolu potkáme na jedné z mých akcí. Třeba už bude trochu tepleji.

Váš Čenda

PS - podívejte se také na fotky :-)

 

Kalendář akcí

Novinky z Facebooku