INFOLINKA 543 211 254

Ohlédnutí za akcí "Babí léto s Rodinnými pasy"

24.09.2009 - Milé rodiny,

je to necelý týdne co Rodinné pasy vyrazili do Olomouckého kraje, poohlédněme se proto co se zde dělo. V sobotu 19.9.2009 jste mohli potkat veverčáka Čendu v ZOO Olomouc, kde se konala akce "Babí léto s Rodinnými pasy". A den to byl vskutku nádherný - po celý den svítilo sluníčko, pro děti byl připraven zajímavý doprovodný program a soutěže. Rodinky si měli možnost projít celou zoologickou a prohlédnout si zajímavá zvířátka.

Děti si mohli vyzkoušet nejen fyzickou zdatnost, ale také vědomostní. Stanovišť bylo 8 - chůze s míčkem po vyznačené trase, skákání v pytli, hod míčku do veverky, jízda na koloběžce přes překážky, malování na chodník, poznávání mláďátek, křížovka a poznávání stop. Za každý splněný úkol dostali děti odměnu od Rodinných pasů nebo od ZOO Olomouc. Ti menší si mohli zaskákat na trampolíně nebo ve skákacím hradu.

Na celou akci se přišel podívat také patron projektu Rodinné pasy v Olomouckém kraji, Ing. Pavel Horák, náměstek hejtmana Olomouckého kraje. Celou akci zhodnotil velmi kladně, neboť počet rodin se během roku zvýšil dvojnásobně, počty poskytovatelůl v Olomouckém kraji také stoupají a nejen to, stejně jako loni se i letos v zoo počasí vyvedlo.

Akci moderoval Ondřej Carda, návštěvníkům hrála kapela Country Expres a také děti si přišli na své. Podívat se mohli na pohádku divadla Genus "O Krtečkovi a Myšce" a ve tři hodiny vystoupil známý Václav "Upír" Krejčí, který děti bavil veselým vyprávěním, zpíváním a největší úspěch sklidila jeho mobilní slepice. A ke konci dne bylo 15 vylosovaných šťastlivců odměněno dárkem.

Doufáme, že i na příští akci se s Vámi setkáme a prožijeme opět pěkný den plný pohody, smíchu a radosti.

Vaše Rodinné pasy

ZOO Olomouc 01 - reg. stánek před vstupem do ZOOZOO Olomouc 02 - Čenda v leseZOO Olomouc 03 - soutěžní stanoviště - chůdyZOO Olomouc 04 - stanoviště - přiraď mládě, přiřaď stopu, vylušti křížovkuZOO Olomouc 05 - děti byly v říši zvířátek jako domaZOO Olomouc 06 - kapela Country ExpresZOO Olomouc 07 - divadlo Genus, pohádka O Krtečkovi a MyšceZOO Olomouc 08 - rozhovor moderátora Ondřeje Cardy s patronem projektu panem Horákem, náměstkem hejtmana Olomouckého krajeZOO Olomouc 09 - patron projektu Pavel Horák, Upír a moderátor Ondra CardaZOO Olomouc 10 - Upír s mobilní slepicíZOO Olomouc 11 - Václav "Upír" Krejčí bavil především dětské publikumZOO Olomouc 12 - fotogenický veverčák ČendaZOO Olomouc 13 - losování výherců 
 

Kalendář akcí

Novinky z Facebooku