INFOLINKA 543 211 254

Rodinné pasy Královéhradeckého kraje

Milé rodiny,

každý den nás může potěšit a obdarovat spoustou zajímavých setkání. Poznáváme nové tváře, trávíme chvíle v rodinném kruhu nebo se svými přáteli a blízkými. Rádi bychom přitom cestovali, navštěvovali zajímavé akce a místa, sportovali. Kdo má ale v dnešní uspěchané době dostatek času, finančních prostředků a informací?

Doufáme, že právě Rodinné pasy budou v tomto vítaným pomocníkem. Jejich cílem je pomáhat všem. Stanete-li se členy tohoto projektu, budete moci využívat hned několik jeho výhod. Jsou to slevy od více než 10 tisíc obchodních míst v rámci celé České republiky, na Slovensku i na území Dolního Rakouska. Nechybí zde koupaliště, hrady a zámky, restaurace, sportovní zařízení, ubytování, spotřební nákupy a další.

Stačí se jen inspirovat a vaše rodina může společně strávit neopakovatelné zážitky. Ale to stále není vše. Čekají vás krásné vzpomínky z akcí a soutěží, které organizátoři pravidelně připravují. A při tom všem vás to nic nestojí.

Nabídka Rodinných pasů je opravdu pestrá. Jsme rádi, že i v Královéhradeckém kraji našel tento projekt své místo.

Hodně zdaru při využívání slevových karet a někdy brzy nashledanou.Milé rodiny,

jsme povinni Vás informovat o obecném nařízení o ochraně osobních údajů (angl. General Data Protection Regulation neboli GDPR). Je to nový právní předpis Evropské unie, který výrazně zvýší ochranu osobních údajů občanů celé EU. GDPR vstupuje v účinnost od 25. května 2018 a představuje nový právní rámec ochrany osobních údajů, s cílem hájit co nejvíce práva občanů EU proti neoprávněnému zacházení s jejich daty včetně osobních údajů. Nám také velmi záleží na ochraně vašich osobních údajů, proto navštivte níže uvedený odkaz, kde udělíte potřebný souhlas.

ODKAZ PRO UDĚLENÍ SOUHLASU

Při udělení nového souhlasu vám nadále bude možné zasílat časopis, informace o připravovaných akcích apod. Váš souhlas je kdykoli odvolatelný!

Můžete se na nás obrátit i telefonicky, na infolince 543 211 254, kde vám pomůžeme s udělením tohoto souhlasu nebo na e-mailu info@rodinnepasy.cz.

Jsme rádi, že jste součástí projektu Rodinné Pasy a vaší podpory si velmi vážíme.

Komu je projekt určen

Projekt je určen pro rodiny (i neúplné  rodiny, samoživitele, osoby mající dítě v péči apod.) s alespoň  jedním dítětem do věku 18 let, trvale žijící v Královéhradeckém kraji.

Registrace do projektu a karta je pro rodinu ZDARMA.

Rozsah nabízených výhod

Zájemci o Rodinné pasy mohou využívat slevy z oblasti kultury a sportu, nákupů (oděvy, elektronika, sportovní potřeby) a ostatních služeb (např. restaurace, ubytování, dovolené).

Největší slevy jsou nabízeny v oblasti volnočasových aktivit, u poskytovatelů, které jsou příspěvkovými organizacemi Královéhradeckého kraje, obcí a měst. Jedná se o muzea, koupaliště, divadla, památkové objekty, lázně, sportoviště a kulturní akce.

Reportáž - Rodinné pasy v královéhradeckém kraji


RODINNÉ PASY KRÁLOVÉHRADECKÉHO  KRAJE

P.O.BOX 5, 500 01 HRADEC KRÁLOVÉ

TEL.: 543 211 254, 840 040 040

E-MAIL: HRADEC@RODINNEPASY.CZ

........................................................

Poskytovatelé slev Nejčastější dotazy

..........................................................

Blog Královéhradeckého kraje

Obálka Hradecké Rodinky 2020

PDF s časopisem (8.54 MB)

..........................................................

Vycházky s Čendou

..........................................................

PARTNEŘI PROJEKTU:

 

 

Kalendář akcí

Novinky z Facebooku