INFOLINKA 543 211 254

Rodinné pasy Královéhradeckého kraje

Milé rodiny,

každý den nás může potěšit a obdarovat spoustou zajímavých setkání. Poznáváme nové tváře, trávíme chvíle v rodinném kruhu nebo se svými přáteli a blízkými. Rádi bychom přitom cestovali, navštěvovali zajímavé akce a místa, sportovali. Kdo má ale v dnešní uspěchané době dostatek času, finančních prostředků a informací?

Doufáme, že právě Rodinné pasy budou v tomto vítaným pomocníkem. Jejich cílem je pomáhat všem. Stanete-li se členy tohoto projektu, budete moci využívat hned několik jeho výhod. Jsou to slevy od více než 10 tisíc obchodních míst v rámci celé České republiky, na Slovensku i na území Dolního Rakouska. Nechybí zde koupaliště, hrady a zámky, restaurace, sportovní zařízení, ubytování, spotřební nákupy a další.

Stačí se jen inspirovat a vaše rodina může společně strávit neopakovatelné zážitky. Ale to stále není vše. Čekají vás krásné vzpomínky z akcí a soutěží, které organizátoři pravidelně připravují. A při tom všem vás to nic nestojí.

Nabídka Rodinných pasů je opravdu pestrá. Jsme rádi, že i v Královéhradeckém kraji našel tento projekt své místo.

Hodně zdaru při využívání slevových karet a někdy brzy nashledanou.Komu je projekt určen

Projekt je určen pro rodiny (i neúplné  rodiny, samoživitele, osoby mající dítě v péči apod.) s alespoň  jedním dítětem do věku 18 let, trvale žijící v Královéhradeckém kraji.

Registrace do projektu a karta je pro rodinu ZDARMA.

Rozsah nabízených výhod

Zájemci o Rodinné pasy mohou využívat slevy z oblasti kultury a sportu, nákupů (oděvy, elektronika, sportovní potřeby) a ostatních služeb (např. restaurace, ubytování, dovolené).

Největší slevy jsou nabízeny v oblasti volnočasových aktivit, u poskytovatelů, které jsou příspěvkovými organizacemi Královéhradeckého kraje, obcí a měst. Jedná se o muzea, koupaliště, divadla, památkové objekty, lázně, sportoviště a kulturní akce.

Reportáž - Rodinné pasy v královéhradeckém kraji


RODINNÉ PASY KRÁLOVÉHRADECKÉHO  KRAJE

P.O.BOX 5, 500 01 HRADEC KRÁLOVÉ

TEL.: 543 211 254, 840 040 040

E-MAIL: HRADEC@RODINNEPASY.CZ

........................................................

Poskytovatelé slev Nejčastější dotazy

........................................................

........................................................

........................................................

PARTNEŘI PROJEKTU:

 

Kalendář akcí

Novinky z Facebooku