INFOLINKA 543 211 254

 

R O D I N N É   P A S Y

Jihočeského kraje

Vážené jihočeské rodiny,

rádi bychom Vám představili zcela nový projekt s názvem Rodinné pasy, kterým se Jihočeský kraj rozhodl zapojit postupně poskytovatele slev do společného projektu, kde budou moci jihočeské rodiny čerpat různé slevy na rodinných výletech, při běžných nákupech, návštěvách kulturních a sportovních akcí, v restauracích, při ubytování a mnohých dalších volnočasových aktivitách. Náš kraj dlouhodobě podporuje ve svých programech některé aktivity pro rodiny s dětmi, a proto jsme rádi, že i tento projekt díky licenci Jihomoravského kraje našel v Jihočeském kraji své místo. Za podpory kraje jsou zdarma zaregistrovaným rodinám umožněny slevy pro držitele karty Rodinného pasu na volnočasové aktivity od široké sítě poskytovatelů, a to nejen v Jihočeském kraji, ale i po celé České republice, na Slovensku, a také v Rakousku.

Věříme, že i nabídka slev Rodinných pasů v Jihočeském kraji bude brzy opravdu pestrá.  Poté se stačí jen inspirovat a Vaše rodina může společně strávit neopakovatelné zážitky. Poznávat nové tváře, cestovat, navštěvovat zajímavé akce a místa, sportovat. Trávit příjemné chvíle v rodinném kruhu nebo se svými přáteli a blízkými.

Přejeme Vám, abyste s nabídkou služeb Rodinného pasu byli spokojeni a užili si spousty zážitků a příjemných společných chvil.

Váš Jihočeský kraj

 

Facebooková soutěž s Rodinnými pasy
„Jak dobře znáš svůj domov?“

V pondělí 15. března 2021 bude spuštěna soutěž s Rodinnými pasy „Jak dobře znáš svůj domov?“.

Každý den v 9 h bude na FB stránce Rodinné Pasy https://www.facebook.com/rodinnepasy uveřejněn soutěžní příspěvek.

Jak dobře znáš svůj domov? - Soutěž

Pravidla soutěže: 

  1. Dej „to se mi líbí“ tomuto příspěvku
  2. Dej „to se mi líbí“ naší Facebookové stránce Rodinné pasy
  3. Registrujte se do projektu na www.rodinnepasy.cz a získejte mnoho výhod a slev po celé České republice pro Vaši rodinu! Pokud jste již do projektu registrováni, můžete samozřejmě soutěžit taky.
  4. Napiš nám DO ZPRÁVY odpověď (prosím nepište odpověď do komentářů)

Průběh soutěže: 

  1. Odpovědi můžete zasílat každý den od 9:00 do 24:00
  2. Výherce bude vybrán a zveřejněn druhý den ráno na našich Facebookových stránkách.
  3. Výherce kontaktujeme a výhru mu zašleme.

Výherci obdrží poukazy do vybraných obchodů se spotřebním zbožím. Poukazy budou vždy po týdnu zaslány poštou na adresu výherce.

Logotypy

odkaz na upozornění v PDF

RODINNÉ PASY JIHOČESKÉHO KRAJE

Vzhled karty

Rodinné pasy - Jihočeská karta

Jak dobře znáš svůj domov? - Soutěž

 

Kalendář akcí

Novinky z Facebooku