INFOLINKA 543 211 254

 

R O D I N N É   P A S Y

Jihočeského kraje

Vážené jihočeské rodiny,

rád bych Vám představil zcela nový projekt s názvem Rodinné pasy, kterým se Jihočeský kraj rozhodl zapojit postupně poskytovatele slev do společného projektu, kde budou moci jihočeské rodiny čerpat různé slevy na rodinných výletech, při běžných nákupech, návštěvách kulturních a sportovních akcí, v restauracích, při ubytování a mnohých dalších volnočasových aktivitách. Náš kraj dlouhodobě podporuje ve svých programech některé aktivity pro rodiny s dětmi, a proto jsem rád, že i tento projekt díky licenci Jihomoravského kraje našel v Jihočeském kraji své místo. Za podpory kraje jsou zdarma zaregistrovaným rodinám umožněny slevy pro držitele karty Rodinného pasu na volnočasové aktivity od široké sítě poskytovatelů, a to nejen v Jihočeském kraji, ale i po celé České republice, na Slovensku, a také v Rakousku.

Věřím, že i nabídka slev Rodinných pasů v Jihočeském kraji bude brzy opravdu pestrá.  Poté se stačí jen inspirovat a vaše rodina může společně strávit neopakovatelné zážitky. Poznávat nové tváře, cestovat, navštěvovat zajímavé akce a místa, sportovat. Trávit příjemné chvíle v rodinném kruhu nebo se svými přáteli a blízkými.

Přeji Vám, abyste s nabídkou služeb Rodinného pasu byli spokojeni a užili si spousty zážitků a příjemných společných chvil.

Zdeněk Dvořák

Mgr. Zdeněk Dvořák

náměstek hejtmanky pro školství a sociální věci Jihočeského kraje 

odkaz na upozornění v PDF

RODINNÉ PASY JIHOČESKÉHO KRAJE

Vzhled karty

Rodinné pasy - Jihočeská karta

 

Kalendář akcí

Novinky z Facebooku