INFOLINKA 543 211 254

 

                             !!!UKONČENO!!!

Čtenářská soutěž s Rodinnými pasy

Čtení nejen u dětí, ale i u dospělých, je příjemným způsobem osobního rozvoje a příležitostí k aktivní relaxaci. Rozvijí nejen fantazii a slovní zásobu, ale může se stát i podmětem k hovoru. Právě proto jsme se rozhodli nejen v březnu podpořit čtení v rodinách.

Připravili jsem pro vás Čtenářskou soutěž s Rodinnými pasy, ve které budou vaše děti odměněny za přečtené knihy a po celou dobu soutěže se budete moci těšit i na malé čtenářské mini soutěže.

Prvním dárečkem jsou čtenářské soutěžní listy spolu s titulní stranou, kterou může vaše dítě využívat, třeba jako čtenářský deník do školy anebo jen jako své osobní čtenářské záznamy. Titulní stranu si může vybrat každý dle svého vkusu.

Tak se nebojte, otevřete knihu a vrhněte se do víru zábavy a dobrodružství, která tam na vás a vaše děti čeká. Vždyť čtení je zábava!

 

 

 

Pravidla čtenářské soutěže s Rodinnými pasy:

 

Ø  Komu je soutěž určena? Rodinám zaregistrovaným do projektu Rodinné pasy a jejich dětem ve věku od 6 do 16 let, včetně. Soutěží se ve dvou věkových kategoriích: mladší děti: 6-8, 9-11 let a

      starší děti: 12-14, 15-16 let. Nevíte, do které kategorie spadá vaše dítě? V potaz se bere rok narození dítěte (ten je uveden v databázi Rodinných pasů). Takže pokud je nebo bude vašemu dítěti v roce 2017 dvanáct let, spadá do kategorie starších dětí, nehledě na to, zda má narozeniny v lednu nebo říjnu.

Ø  Kdy bude soutěž probíhat? Soutěž probíhá od 1. března do 19. listopadu 2017.

Ø  Jak soutěžit? Níže naleznete soutěžní čtenářské listy, které poslouží jako záznamy o přečtených knihách.

o   Mladší děti musejí odevzdat nejméně čtyři záznamy o přečtených knihách

o   Starší děti musejí odevzdat nejméně šest záznamů o přečtených knihách

o   Čtenářský list musí být kompletně vyplněn. U mladší věkové kategorie je přípustná pomoc rodičů.

Ø  Vyfocené nebo naskenované čtenářské deníky, spolu se souhlasem budou zaslány na e-mail soutez@rodinnepasy.cz a to do 19.11.2017 včetně.

Ø  Odměněn bude každý účastník soutěže, ti nejpilnější a nejšikovnější čtenáři budou odměněni krásnými cenami, od našich sponzorů.

 

Sledujte nás na Facebooku Rodinné pasy, kde se dozvíte ty nejaktuálnější informace. A  můžete se těšit i na malé čtenářské mini soutěže!

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ke stažení:

Soutěžní archy čtenářského deníku pro mladší děti:

Soutěžní archy čtenářského deníku pro starší děti:

Titulní strany čtenářského deníku:

 

 

Kalendář akcí

Novinky z Facebooku